Z feminizowanych nasion konopi w krótkim czasie uzyskasz wysokie plony

Nasiona konopi automatycznie kwitnące oferują szereg korzyści, w tym najwyższą możliwą wydajność plonów w najkrótszym możliwym czasie.

Przejście z fazy wzrostu wegetatywnego do fazy kwitnienia może nastąpić w ciągu zaledwie siedmiu tygodni. Jedna automatycznie kwitnąca roślina może wyprodukować setki nasion, upraszczając proces kiełkowania i eliminując potrzebę ponownego zakupu większej liczby nasion.

Z feminizowanych nasion konopi w krótkim czasie uzyskasz wysokie plony

Feminizowane nasiona marihuany Shaman Dutch Passion

Rośliny konopi przy odpowiedniej pielęgnacji kwitną w różnych klimatach i środowiskach, a odporne, feminizowane nasiona można również hodować w domu, ponieważ sztuczne oświetlenie i niewielka przestrzeń nie mają na rośliny negatywnego wpływu. Jak każda inna żywa roślina, również konopie wymagają składników odżywczych, ale podawanie ich musi być precyzyjne. Przesadzanie z nawozem może mieć negatywny wpływ na nasiona konopi, podobnie jak karmienie niewłaściwym rodzajem składników odżywczych. Pamiętaj, aby wybrać nawóz specjalnie opracowany dla uprawy konopi, a następnie ostrożnie dawkować.

Ponadto rośliny konopi potrzebują co najmniej 15 do 18 godzin światła słonecznego lub sztucznego światła LED każdego dnia, aby się rozwijać. Wybór odpowiedniej doniczki jest niezbędnym elementem dbania o rosnącą roślinę. Potrzebujesz doniczki, która da systemowi korzeniowemu przestrzeń do wzrostu, ale nie na tyle, żeby korzenie nie były w stanie wchłonąć całej wody z gleby. Powinieneś również upewnić się, że doniczka ma otwory drenażowe, aby pozbyć się nadmiaru wody, który mógłby przytłoczyć roślinę. Jeśli nie masz pewności, ile wody jest zbyt dużą ilością wody, pamiętaj, żeby podłoże uprawne było wilgotne, ale nie przesiąknięte wodą.

Feminizowane nasiona konopi shaman dutch passion są odporne i można je bez problemów uprawiać również w szklarniach. Niedobór składników odżywczych może powodować poważne problemy dla rosnącej rośliny, więc częścią właściwej pielęgnacji jest wiedza, jak rozpoznać oznaki niedoboru składników odżywczych. Niektóre oznaki, że twoja sadzonka może mieć niedobór składników odżywczych, obejmują ciemny kolor liści, żółknięcie czy wysychanie liści, zwijanie się liści.