W drogerii Natura zrobisz zakupy tanio i wygodnie

Największa sieć drogerii w Polsce to Drogerie Natura, która ma w całym kraju około 300 sklepów sprzedających produkty kosmetyczne i pielęgnacyjne do ciała i włosów.

Poza tym w asortymencie znajdziemy perfumy wielu znanych marek, kosmetyki do makijażu, manikiuru, produkty do pielęgnacji twarzy, dla dzieci i niemowląt, oraz chemię gospodarczą i akcesoria kosmetyczne niezbędne na co dzień do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Drogerie Natura są bardzo popularne wśród klientów, ponieważ mają fachową obsługę i oferują produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, czym wyróżniają się wśród konkurentów w branży pielęgnacji urody. Pierwsza drogeria Natura powstała w 1997 roku i od tamtej pory otworzono wiele takich sklepów na terenie całego kraju, dlatego wiele osób robi tam zakupy ze względu na niskie ceny i łatwy dostęp do placówek oraz szeroki wybór kosmetyków i innych produktów.

Regularnie ukazują się gazetki promocyjne tej drogerii z nową ofertą artykułów dostępnych w niższych cenach, prezentujące również nowe produkty i marki pojawiające się w sklepach oraz z dodatkowymi większymi rabatami dla posiadaczy karty Klub Natura.

Gazetki w postaci papierowej znajdziemy bezpośrednio przy wejściu do sklepów stacjonarnych oraz w skrzynkach pocztowych, ponieważ są one roznoszone do mieszkańców miast, w których znajdują się drogerie tej sieci. Obecnie gazetki promocyjne Natura są również dostępne w formacie PDF oraz na stronach internetowych, aby można je było wygodnie przeglądać na telefonie, laptopie, komputerze czy tablecie w dowolnym miejscu tam, gdzie akurat jesteśmy. W ten sposób ułatwiamy sobie sporządzenie listy zakupów, ponieważ możemy w dogodnym momencie sprawdzić, jakie produkty nam się kończą i jakie nam będą niedługo potrzebne, a są w aktualnej promocji. Możemy również w gazetce znaleźć całe linie kosmetyczne wielu firm w obniżonej cenie, zestawy kosmetyczne, promocje ograniczone w czasie lub do wyczerpania zasobów z dodatkowymi rabatami.