Bezsensowne wskazówki, które zapewnią Ci bielszy uśmiech

Wybielanie zębów to coś, czego wiele osób nie uważa za konieczność.

Jednak nawet ci, którzy nie są tak świadomi lub niepokoi ich przebarwionymi zębami, będą zdumieni, jak wyzwalające jest to uczucie po wybieleniu zębów. W tym artykule dowiesz się, jak najlepiej wybielić zęby.Wymieszaj sodę oczyszczoną z niewielką ilością oczyszczonej wody i posmaruj miksturą zęby szczoteczką do zębów. Soda oczyszczona jest od dawna znana ze swojej zdolności do wybielania zębów, dlatego jest teraz dodawana do tak wielu past do zębów. Ta technika z pewnością wybieli Twój uśmiech.Wypij trochę wody do kawy, napojów gazowanych, wina lub herbaty. Wiadomo, że tego rodzaju napoje szybko powodują plamy, zwłaszcza jeśli są spożywane regularnie. Później picie wody pomoże ci utrzymać usta tak czyste, jak to tylko możliwe. Upewnij się, że myjesz również zęby po spożyciu tych płynów, aby pomóc w zapobieganiu przebarwieniom.Upewnij się, że myjesz zęby i nitką dentystyczną codziennie po każdym posiłku. Nici dentystyczne i szczotkowanie zapobiega gromadzeniu się niechcianej płytki nazębnej, która również przebarwia zęby. Płytka nazębna to coś, czego chcesz uniknąć za wszelką cenę, a noszenie ze sobą nici dentystycznej może bardzo pomóc. Skupienie się na zębach może pomóc w zapobieganiu przebarwieniom i uszkodzeniom, zapewniając zdrowie przez długi czas.Wypłucz usta po wypiciu kawy lub herbaty. Oba są dobrze znane z przebarwiania zębów. Aby uzyskać lepsze wyniki, spróbuj całkowicie wyeliminować go z diety. Bezsensowne wskazówki, które zapewnią Ci bielszy uśmiech

To samo dotyczy sody i wina; mogą zabarwić zęby tak samo, jeśli nie bardziej, jak kawa i herbata.Jeśli jesteś palaczem, będziesz toczył nieustanną walkę o utrzymanie białych zębów.

Jeśli tak bardzo martwisz się białym uśmiechem, będziesz musiał rzucić palenie lub przynajmniej ograniczyć ilość, którą palisz. To będzie niekończąca się bitwa, jeśli będziesz nadal mocno palić.Pij napoje znane z przebarwiania zębów za pomocą słomki. Jeśli wiadomo, że napoje, które pijesz, zabarwiają zęby i musisz je mieć, wypij je przez słomkę. Zapewni to, że napój nie będzie miał bezpośredniego kontaktu z zębami, powodując plamy. Dzięki temu Twoje zęby będą dłużej bielsze.Jeśli próbujesz technik wybielania zębów, a Twoje zęby stają się bardziej wrażliwe, przerwij zabiegi. Rozwiązania wybielające mogą trwale uszkodzić zęby, więc najlepiej skonsultować się z dentystą, jeśli odczuwasz dyskomfort. Udaj się do dentysty i poproś go o pomoc w ustaleniu najlepszej dla Ciebie opcji.Jeśli masz miękką emalię, możesz ją utwardzić po posiłkach, jedząc ser. Udowodniono, że wapń znajdujący się w serze pomaga odbudować szkliwo na zębach. Użyj tej sztuczki kilka lub kilka razy w tygodniu, aby uzyskać mocne, białe zęby.Myj zęby co najmniej dwa razy dziennie. Może się to wydawać oczywiste, ale większość ludzi zaniedbuje mycie zębów tak dobrze lub tak często, jak powinni. Jeśli nie zawracasz sobie głowy myciem zębów, prawdopodobnie nie pozostaną one tak białe, jak byś sobie tego życzył.Stosując produkt wybielający, ważne jest, aby nie przesadzić. Może to spowodować erozję naturalnego szkliwa zębów. Jeśli tak się stanie, Twoje zęby staną się bardzo wrażliwe i mogą ulec niewiarygodnemu uszkodzeniu. Pamiętaj, że zdrowie Twoich zębów powinno poprzedzać ich pojawienie się.Bielsze zęby to jeden ze sposobów na zwiększenie poczucia własnej wartości i pewności siebie. Te wskazówki pomogą Ci szybko uzyskać świetne rezultaty.