Przydatne informacje i wskazówki dotyczące Twoich potrzeb ubezpieczeniowych

Jeśli jesteś zupełnie nowy w świecie polis ubezpieczeniowych, to prawdopodobnie myślisz, że kilka wskazówek, jak kupić polisę, bardzo Ci pomoże.

Poniżej wymieniono kilka wskazówek, które pomogą Ci rozpocząć tworzenie własnych metod i celów, aby uzyskać odpowiednią dla siebie politykę.Kupując ubezpieczenie, niezależnie od tego, czy dotyczy to domu, samochodu, a nawet zwierzęcia, spróbuj sprawdzić, czy firma oferuje jakąkolwiek zniżkę na pakiet. Wiele razy, jeśli masz kilka różnych polis, powiedzmy ubezpieczenie najemcy i ubezpieczenie samochodu, otrzymasz zniżkę na obie. Dla lokatorów zazwyczaj ubezpieczenie najemcy jest obowiązkowe, więc zadanie tego pytania jest równoznaczne z gwarantowanymi oszczędnościami. Podsumowując, połącz i zaoszczędź pieniądze!Kupując ubezpieczenie, upewnij się, że kupujesz je przez Internet. Większość firm ubezpieczeniowych oferuje zniżki dla tych, którzy kupują ubezpieczenie przez Internet, a nie osobiście lub przez telefon. Niektóre oferują zniżki między 5-15%. Na początku może się wydawać, że nie jest to dużo, ale z czasem się sumuje.Ostatnio firmy ubezpieczeniowe zaczęły sprawdzać Twoją zdolność kredytową przy obliczaniu składki ubezpieczeniowej. Jeśli utrzymasz dobrą, czystą ocenę kredytową, nie musisz się martwić, że dorzucą niepotrzebne opłaty i podniosą twoją premię. Wydaje się, że dobra ocena kredytowa sprawia, że ​​jesteś dla nich mniejszym zobowiązaniem.Zawsze dobrze jest rozejrzeć się za najlepszymi stawkami ubezpieczenia, ale pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na zmianę ubezpieczyciela, staraj się pokrywać starą i nową polisę przez kilka dni. Nie pozwól, aby między polisami był czas nieubezpieczony. Jest to duże ryzyko, jeśli chodzi o możliwość wypadku drogowego lub otrzymania biletu będąc nieubezpieczonym.Aby upewnić się, że Twoje ubezpieczenie zapewnia ochronę, za którą płacisz, upewnij się, że rozmawiasz ze swoim agentem podczas dokonywania dużych zakupów. Przydatne informacje i wskazówki dotyczące Twoich potrzeb ubezpieczeniowych

Większość polis ma ograniczenia dotyczące pojedynczego elementu.

Jeśli kupisz nowy pierścionek o wartości 5000 USD, być może będziesz musiał dodać adnotację, aby w pełni go pokryć.Jeśli uważasz, że twoje ubezpieczenie jest zbyt drogie, poszukaj tańszego. Upewnij się, że wiesz, ile obciąży Cię obecne ubezpieczenie za anulowanie polisy. Bardziej interesujące może być poczekanie, aż będziesz musiał odnowić ubezpieczenie, aby zmienić ubezpieczenie, aby nie płacić absurdalnie wysokiej opłaty za anulowanie.Aby pokryć szkody związane z trzęsieniem ziemi w Kalifornii, musisz wykupić oddzielne ubezpieczenie od trzęsień ziemi. Regularne ubezpieczenie domu nie pokryje szkód spowodowanych przez trzęsienia ziemi. Twoja firma ubezpieczeniowa lub broker może pomóc Ci zrozumieć ryzyko w Twojej okolicy i zapewnić Ci ochronę ubezpieczeniową. Wielu właścicieli domów nie decyduje się na zasięgnięcie informacji po trzęsieniu ziemi, ponieważ może to być dość drogie.Zwiększenie franszyzy może zmniejszyć składki; jednak zwykle ma haczyk. Nawet jeśli Twój miesięczny rachunek jest znacznie niższy, wiele wydatków trzeba będzie opłacić z własnej kieszeni. Rozważ każdą z korzyści związanych z szerszym ubezpieczeniem z kosztami, decydując, którą opcję wybrać.Znajdź polisę ubezpieczeniową dla zwierząt, która obejmuje wiele różnych problemów. Szeroki zasięg jest najważniejszy w przypadku recept, opieki dentystycznej i problemów z alergią. Jeśli nie masz tego rodzaju polisy, spodziewaj się, że zapłacisz dużo więcej niż to konieczne, zwłaszcza gdy twoje zwierzę zaczyna się starzeć.Jak widać z powyższej listy wskazówek, polisy ubezpieczeniowe mogą być bardzo przydatne w uzyskaniu ubezpieczenia, którego potrzebujesz w różnych aspektach swojego życia. Po zastosowaniu się do tych wskazówek nie będziesz już nowy w polisach ubezpieczeniowych, a staniesz się ekspertem od polis ubezpieczeniowych.