Wyjątkowy park dinozaurów w Krasiejowie

Bardzo atrakcyjną ofertę dla rodziny i wycieczek szkolnych posiada park dinozaurów, w którym będziemy mogli zobaczyć jak żyły dinozaury przed milionami lat, w jaki sposób zdobywały pożywienie, czy były to zwierzęta mięsożerne czy też roślinożerne.

Obecnie dzięki nowoczesnym technologiom oraz wykopaliskom będziemy mogli także zobaczyć jak wyglądały one w rzeczywistości. Na uwagę w parku zasługują realistyczne figury dinozaurów, które reprezentują bardzo wiele różnych gatunków, mogą być to tyranozaury, brontozaury oraz różnego rodzaju inne gatunki tych okazałych zwierząt, które wyginęły przed milionami lat. Obecnie prowadzonych jest wiele rodzajów wykopalisk, również na terenie parku, a dzięki całym szkieletom i dobrze zachowanym skamieniałościom można zobaczyć, jak wyglądały naprawdę. W pewnością może być to bardzo pouczająca lekcja nie tylko dla najmłodszych, ale także dla osób dorosłych. Oczywiście wypad z rodziną do Parku Dinozaurów to doskonały pomysł na weekend lub też jeden dzień, z pewnością warto zarezerwować sobie więcej czasu, ponieważ na miejscu znajdziemy wiele ciekawych atrakcji. Będziemy mogli przykładowo podziwiać życie dinozaurów wodnych w oceanarium, na dużych ekranach można zobaczyć jak wyglądały, jak wyglądało ich naturalne środowisko i drapieżniki morskie. Bardzo ciekawym miejscem jest także pawilon paleontologiczny, jest to miejsce w którym prowadzone są wykopaliska. Wyjątkowy park dinozaurów w Krasiejowie

Znajdują się one pod szklaną podłogą, dzięki czemu będziemy mogli bardzo dobrze zobaczyć, jak wygląda proces wydobywania skamielin.

Oczywiście są to realne, prawdziwe wykopaliska, które co roku są kontynuowane przez paleontologów, dlatego też jest to bardzo wyjątkowe miejsce, jest to jedyne tego rodzaju muzeum na świecie. Park co roku odwiedza wiele rodzin z dziećmi, jak również przyjeżdża tu młodzież na kolonie. Oczywiście znajdziemy tutaj także wiele innych atrakcji, które przykładowo mogą pokazać nam, jak wyglądało życie na świecie przed milionami lat, różnego rodzaju wizualizacje, które pokazują powstawanie świata, gwiazd, Ziemi. Można także znaleźć muzeum, w którym zobaczymy jak wyglądali ludzie żyjący przed tysiącami lat, jakimi narzędziami się posługiwali, będą to bardzo ciekawe atrakcje.