Pomysły na wieczór panieński – tematyczny i w plenerze

Zanim panna młoda powie sakramentalne tak i zatańczy pierwszy taniec za swoim weselu, powinna ostatni raz, jako singielka, zaszaleć na swoim wieczorze panieńskim. Niech otoczona druhnami, koleżankami i przyjaciółkami bawi się tak, by zapamiętała ten dzień na długo. Poznaj dekoracje i atrakcje na wieczór panieński, które sprawią, że zorganizujesz imprezę niezapomnianą i w iście kobiecym stylu.

Wieczór panieński w plenerze

Ostatni panieński wieczór przyszłej panny młodej nie musi być konwencjonalną imprezą w klubie. Zamiast ucztować wśród zbyt głośnej muzyki i tłumu obcych osób, postaw na panieński w plenerze. Dysponujesz dużym budżetem? Wynajmij domek nad jeziorem i razem z dziewczynami spędź tam szampański weekend. Oszczędniejszą wersją niech będzie grill na tarasie albo piknik w ogrodzie. Bez względu na to, gdzie będziecie świętować, niezbędnym elementem przyjęcia są gadżety na wieczór panieński. To one dodadzą imprezie pikanterii i niepowtarzalnego klimatu. Jak wybrać dodatki na panieński? Przede wszystkim określ stylistykę przyjęcia – boho, pin-up a może glamour? Decydując się na jedną konwencję, łatwiej będzie Ci wybrać ozdoby i skomponować z nich dekoracje. Wszystkie potrzebne gadżety na ten wyjątkowy wieczór znajdziesz w Balloonlandii – możesz zamówić przez internet lub kupić stacjonarnie.

Jeśli organizujesz przyjęcie w plenerze, postaw na jednorazowe talerze, kubeczki i foliowe obrusy. Wyglądają elegancko, mają różne wzory i kolory, a po skończonej imprezie nie musisz ich myć. Poza tym są wykonane z lekkich i trwałych materiałów, łatwo spakujesz je do torby, bez obaw, że się potłuką.

Tematyczny wieczór panieński

A może przyszła młoda jest fanką kosmosu, zwierząt albo filmu science-fiction? W takim razie puść wodze fantazji i zorganizuj jej tematyczny wieczór panieński. Niech każda z Was przebierze się w kostium nawiązujący do głównego motywu imprezy. Zaproście stylistkę, która zrobi Wam wyjątkowe makijaże nawiązujące do tematu przyjęcia. Do tego spójne z całością balony, girlandy i konfetti – znajdziesz je np. w sklepach internetowych z dekoracjami imprezowymi. Koniecznie zatrudnijcie też fotografa – tak efektowne wydarzenie trzeba uwiecznić na zdjęciach, by móc wracać do niego nie tylko we wspomnieniach.