Marynarka to świetny pomysł dla eleganckiego faceta

Wielu mężczyzn lubi nosić marynarki, z pewnością podstawą będzie klasyczna czarna marynarka która będzie pasowała zarówno do garnituru jak i do ubrania mniej formalnego.

Oczywiście możemy wybierać obecnie spośród różnych kolorów marynarek, mogą być one szare, brązowe, niebieskie. Z pewnością jest to bardzo dobry pomysł na wiosenną czy też letnią stylizacje, kiedy będziemy chcieli założyć coś na koszulę czy też naszą koszulkę, może ona z powodzeniem zastąpić lekką kurtkę.

Płaszcz i kurtka w zestawie z marynarką

Naturalnie na chłodniejsze dni na marynarkę możemy założyć elegancką kurtkę czy też płaszcz, w przypadku kiedy stawiamy na elegancję zestaw koszula plus marynarka oraz płaszcz będzie z pewnością bardzo dobrym pomysłem. Oczywiście możemy także zastosować sweter, obecnie znajdziemy wiele modeli swetrów które bardzo dobrze pasują do koszuli, dzięki czemu zapewnimy sobie lepszą izolację termiczną. Z pewnością mężczyzna powinien posiadać jeden krótki oraz jeden długi płaszcz, do marynarki musimy wykorzystać oczywiście płaszcz który będzie od niej dłuższy, nie możemy dopuścić do tego aby marynarka wystawała spod naszego płaszcza. Oczywiście w przypadku kurtki czy też płaszcza klasycznego powinniśmy wybierać modele które posiadają najmniej przeszyć czy też wstawek. Z pewnością elegancki płaszcz nie będzie dobrze wyglądał jeżeli będzie miał wypchane kieszenie. Ta sama zasada tyczy się również marynarki, wszystko powinniśmy trzymać tak aby nasze kieszenie się nie odznaczały. Zatem kiedy wybieramy płaszcz lub marynarkę powinniśmy zwrócić uwagę na pojemność kieszeni wewnętrznych gdzie będziemy mogli włożyć portfel czy też nasz telefon komórkowy.
Spodnie męskie w kratę

Skórzane buty do marynarki

Powinniśmy zwrócić także uwagę na obuwie jakie będziemy zakładali do naszej marynarki lub płaszcza, z pewnością niskie skórzane buty w kolorze czarnym oraz brązowym będą bardzo dobrym pomysłem. Należy oczywiście poszukiwać wysokiej jakości, wykonanych z dobrej skóry. Dzięki temu buty będą nam służyły przez wiele lat. Chociaż wielu mężczyzn unika butów brązowych to jednak sprawdzają się one bardzo dobrze w niektórych stylizacjach, z pewnością dobrze będą pasowały do eleganckich jeansów i marynarki, Warto zwrócić uwagę iż buty brązowe lepiej będą wyglądały w okresie wiosenno-letnim, z pewnością bardziej będą pasowały do jasnego garnituru. Oczywiście musimy zwrócić uwagę na impregnację oraz zabezpieczenie butów, buty skórzane należy odpowiednio przygotować aby nie przemiękały, impregnat stworzy odpowiednią warstwę na powierzchni skóry tak aby izolować wodę i wilgoć.

W przypadku niektórych kolorów ubrań dobranie odpowiedniej stylistyki może być problemem jednak obecnie możemy znaleźć wiele interesujących blogów modowych, artykułów takich jak https://centrumpr.pl/artykul/awangardowa-marynarka-czy-prochowy-plaszcz-wiosna-2021-wybierzesz-sam,144797.html, które pomogą nam w dobraniu ciekawej stylizacji. Dzięki temu będziemy mogli dobrać ciekawe zestawienia, możemy także wykorzystać wiele ubrań, dodatków które od lat wiszą w szafie na które nie zwracaliśmy uwagę, które jednak mogą się okazać wyborem ponadczasowym i bardzo stylowym.