TOP 3 Stag Party Cracow

W życiu każdego faceta nadchodzi moment, gdy przestaje być kawalerem, a zaczyna mężem, dlatego wieczór kawalerski należy odpowiednio uczcić! Jeżeli macie dosyć oklepanych imprez pełnych nocnych klubów i alkoholu, to poniższe propozycje na pewno przypadną do gustu, zarówno przyszłemu Panu Młodemu, jak i zaproszonym. 

Strzelnica

Mówi się, że kobiety lubią zakupy, a faceci zapach prochu i zdecydowanie jest to prawda! Strzelnica GoToShoot to oryginalne miejsce na spędzenie wieczoru kawalerskiego, a dodatkowo jakże męskie. Strzelanie z broni krótkiej i długiej to niezapomniane przeżycie dla każdego faceta. Organizując taki event, każdy z uczestników dostaje pakiet ostrej amunicji i niezbędny sprzęt, tj. broń, amunicja, nauszniki, okulary. Wszystkim czynnościom towarzyszy licencjonowany instruktor, który prowadzi szkolenie, a kolejno organizuje konkurencje strzeleckie. Huk wystrzału, rywalizacja i wygrana to coś, co sprawia, że na ustach każdego mężczyzny pojawia się uśmiech. 

Paintball

To kolejne miejsce na naszej liście. Paintball pełen jest rywalizacji, która podnosi poziom adrenaliny we krwi, ale przy tym jest powodem dobrej zabawy z najbliższymi przyjaciółmi. Spotkanie to cechuje militarny klimat, pełen wyzwań i nowości. Przyjaciele łączą się w oddziały i kolejno walczą przeciwko sobie lub wykonują zadania zlecone odgórnie. Wszystko to gwarantuje świetną zabawę, która może być jedynie wstępem do dalszego ciągu wieczoru kawalerskiego. Po rozgrywce można zorganizować ognisko lub wybrać bardziej tradycyjny sposób spędzania tego dnia i wybrać się na imprezę. 

Gokarty

Jazda na gokartach, szczególnie w gronie najbliższych zapewni doskonałą rozrywkę, pełną skrajnych emocji, a każdy facet lubi szybką jazdę i adrenalinę, szczególnie na torze, który wynajęty jest tylko dla niego i jego przyjaciół. Rzadko wychodzi się na takie spotkania, a to one tworzą niezapomniane wspomnienia! Nauka jazdy na gokarcie nie sprawia większych trudności i trwa krótko, więc każdy będzie mógł się świetnie bawić podczas wieczoru. Co więcej, na torach zamontowane są liczniki czasu, więc ostatecznie wiadomo będzie kto jest najszybszym kierowcą wśród całej paczki!