Rozpocznij kosmiczną przygodę w grze Among Us

Among Us to społeczna gra dedukcyjna dla wielu graczy, możliwość gry online z wieloma graczami z pewnością jest dużym plusem gry.

W grze wcielasz się w członka załogi na pokładzie statku kosmicznego, podniebnej kwatery głównej lub bazy planetarnej, próbując połączyć swój statek i wrócić na Ziemię. Ale jeden członek załogi został zastąpiony przez pasożytniczego kosmitę zmieniającego kształt, który chce wyeliminować resztę załogi, zanim statek dotrze do domu. Problem w tym, że oszust wygląda jak wszyscy inni i będzie sabotował statek, przekradał się przez otwory wentylacyjne, oszukiwał innych graczy i próbował wrobić innych, a wszystko to, aby pozostać niewykrytym i zabić resztę załogi. Aby gra była ciekawsza można także wybrać kilku impostorów. W międzyczasie członkowie załogi niebędący kosmitami muszą wykonywać zadania naprawcze statku i nie mogą rozmawiać, dopóki nie zostanie zgłoszona śmierć jednego z nich. Następnie ocalała załoga może otwarcie debatować na czacie, kto ich zdaniem jest oszustem. Jeśli oszust zostanie wyeliminowany, wygrywa załoga. Ale jeśli grupa przypadkowo odda głos na członka załogi, wszyscy wracają do konserwacji statku, dopóki nie zostanie znalezione inne ciało, wówczas głosują ponownie. Rozpocznij kosmiczną przygodę w grze Among Us

Istnieją dwa rodzaje ról, które gracz może otrzymać w Among Us.

Pierwsza to członek załogi, a druga to oszust. Celem członków załogi jest ukończenie zadań i pozostanie przy życiu, próbując zdemaskować i wyrzucić oszusta. Podczas gdy celem oszusta jest zabicie wszystkich lub wywoływanie awarii na statku. Można grać na trzech różnych mapach o nazwach The Skeld, Mira HQ i Polus. Skeld to statek kosmiczny, który podróżuje w kosmosie, gdy toczy się gra. Mira HQ to pływająca stacja na niebie, podczas gdy Polus znajduje się na ziemi na wulkanicznej planecie. Zadania w grze są podzielone na krótkie i długie, zasadniczo takie, które zostałyby wykonane w jednym miejscu, a inne wymagają od członków załogi podróżowania po mapie, wykonując jedno z nich. Z pewnością AMONG US to świetna przygodówka która będzie wymagała od graczy skupienia, w tym przypadku nawet mały szczegół może pomóc nam w znalezieniu oszusta.